Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přicházejí Vánoce a já bych tady kdyžtak založila poradnu "Co koupit v Vánocům"..Kdo s tím souhlasí ať napíše do komentářů buď :ANO (nebo) NE

Jiné komentáře smažu..Na to máte jiné články..A ještě bych vás chtěla upozornit na to že pokud mi nepošlete  (samozřejmě že jen ti které jsem upozornila) do 25.12.07 předměty a to co jsem vám napsala do e-mailu ,nebudete už nikdy přihlášeni na tuto školu.(Přidala jsem o měsíc tak si toho laskavě važte a napište sakra už tu přihlášku!).Děkuji za pochopení.

Ředitelka Gabriela Koastreilová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak dost

(Soukromé, 7. 11. 2008 11:54)

Hele zdá se mi že se tu ty řííííííďo nějak moc naparuješ!!!!Vůbec si nedovoluj tady na někoho v těch komentářích křičet nebo řvát!!! tak m-l-č!!!!Ty chytračko...pomoooooc dostanu školní trééést!!!!!!!